İade Koşulları

Anasayfaİade Koşulları

VDS 7/24'de %100 geri ödeme garantisi bulunmaktadır ve VDS 7/24'den aldığınız web hosting hizmetlerinden memnun kalmadığınız takdirde hiçbir mazeret göstermeksizin 1 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

VDS satın almanız durumunda iade gerekçeniz varsa ve firmamızdan kaynaklı bir sorunsa iadeniz aynı gün içinde gerçekleştirilir. Test etmek için aldığınız VDS hizmetlerinin iadesi yapılmayacaktır.

1 (bir) günlük koşulsuz iade garantimiz sadece ödemesi yıllık yapılan web hosting paketlerimizde geçerlidir.

Kiralık sunucu, VPS/VDS, bayi hosting ve diğer hizmetlerde iade yapılması gerekçe gösterilmedikçe mümkün değildir. 

Alan adları, yazılım lisansları ve SSL sertifikaları giderli ürün sınıfına girdiğinden hiçbir koşulda iadesi ve iptali mümkün değildir.

VDS 7/24'ün yaptığı kampanyalar ile "kampanyalı" olarak satın alınan bir ürünün hiçbir koşulda iadesi mümkün değildir.

İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan ürünleri kapsamamaktadır.

Yapılacak iade işlemlerinde çıkacak herhangi bir komisyon (Havale/EFT ücreti vb. gibi), müşteri tarafından karşılanacak ve iade tutarından düşülecektir.

Ücret iadesi talebinizi bize bildirmenizin ardından 9 iş günü içerisinde yapılacaktır, bu süre dolmadan hiçbir kullanıcı hak talebinde bulunamaz. İade talep ettiğinizde gerekçeli bir şekilde kabul edilir bankaların genel olarak verdiği süre 9 gündür ancak çoğu zaman genellikle aynı gün iadeleriniz gerçekleşmektedir. Ödemeniz havale yoluyla yapıldıysa iadeniz aynı iban adresine işlem sırasında geri gönderilir ek süre beklemeniz gerekmez incelenmesi gereken bir durum olmadıkça şirketimizden iade alma süreciniz çok hızlı olacaktır.

Bu sayfada bulunan sözleşmeyi VDS 7/24'den hizmet almaya başlayan her kullanıcı kabul etmiş sayılır.


Powered by WISECP
Hemen Ara
WhatsApp
Top