Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Sektöre 2003 yılında başlayıp bugüne kadar çeşitli projelerle birçok alanda hizmet verip farklı yazılımlar ortaya çıkarıp daima en iyi olmayı hedefledik. Tecrübe edindiğimiz bilgi ve birikimler ile günümüze kadar digital ve fiziki ortamda çok fazla ürün yelpazesi oluşturup günden güne birikimlerimize yenilik katmayı başardık. Tecrübeli ekibimiz 2008-2009 yılı arasında hosting sektörüne yönelip kazanmış olduğu müşteri portföyü ile piyasadaki önemli firmalar ile değişik alanlarda birçok projeyi imzaladı VDS 724 %100 yerli sermayedir. Firmamızın belgeleri eksiksiz olarak Marka Tescil, Yer Sağlayıcı, Faaliyet Belgesi vb. bütün belgelere sahiptir.


VDS 724 Ekibi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman son teknoloji güncel donanım ve yazılımlar ile hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Ekibimizin sizlere 7/24 hizmet vereceğini satın almış olduğunuz ürünlerde bir problem olması halinde anında müdahale edeceğini bilmenizi isteriz. Daima yenilikleri takip edip her zaman kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

VDS 724 hiçbir zaman sorunlara yer vermeyecek ve sizin güvenliğinizi en üst seviyede tutacaktır.

Vizyonumuz

Firmamızın müşteri kitlesini gün geçtikçe sektördeki öncü firmalar arasına getirmek ve teknolojinin her dalında sizlerle birlikte büyümek sizlerden aldığımız güç ile daima yenilikçi olmak

Misyonumuz

Firmamızın müşterilerini en iyi derecede mutlu edebilmek, kurumsal anlamda samimi ve gerçek teknik destek sunmak. Minimum fiyatlarla maksimum kaliteyi sizlere güleryüzlü şekilde sunmak  firmamızın en büyük gayesidir. 

VDS 724 adından aldığı ilham ile sizlere kesintisiz destek vermeyi garanti ediyor.


Powered by WISECP
Hemen Ara
WhatsApp
Top